Szlakiem podkowca

Forum.Przyroda.org

Kontakt

Jolanta Węgiel
Wydział Leśny
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 28
60-651 Poznań

Mapa strony

  • Unique Visitor:291,113
  • Visitors:
    • Today:713
    • This year:373,881
Fundacja im. Zofii Kossak zaprasza na warsztaty plastyczne o tematyce ekologicznej i prelekcję dla uczniów z przedszkoli i szkół podstawowych z następujących gmin: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Skoczów, Strumień i Zebrzydowice. Wykład o nietoperzach trwa 1 godzinę lekcyjną, rotacyjnie z warsztatami plastycznymi (jedno spotkanie w sumie trwa 2 godz. z przerwą na wymianę grup). O wzięciu udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Prelekcje o nietoperzach prowadzi biolog, członkini „Góreckiego Koła Przyrodniczego” Natalia Kisza, a warsztaty plastyczne magister sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach z doświadczeniem w pracy warsztatowej z dziećmi i młodzieżą – Anna Danielczyk.
 
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Nietoperz-fajny zwierz” – organizacja wydarzeń o tematyce chiropterologicznej promujących lokalne dziedzictwo przyrodnicze i podwyższających świadomość ekologiczną mieszkańców LGD.
 
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, „Małe projekty” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.”
 
W celu rezerwacji warsztatów i pozyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z koordynatorem projektu, Katarzyną Greń:
338510351, [email protected]